رئیس دانشگاه آزاد نهبندان:
نخستین دانشجویان دانشگاه آزاد نهبندان بهمن ماه فارغ‌التحصیل می‌شوند

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نهبندان گفت: نخستین گروه از دانشجویان این دانشگاه از رشته كاردانی پیوسته نرم‌افزار كامپیوتر در بهمن ماه امسال فارغ‌التحصیل می‌شوند.

علی خزاعی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در نهبندان اظهار داشت: دانشگاه آزاد نهبندان از دی ماه سال 85 راه‌اندازی و پس از تصویب سه رشته كاردانی الكترونیك و نرم‌افزار كامپیوتر و كارشناسی ناپیوسته حسابداری پس از یكسال در بهمن سال 86 با 25 نفر دانشجو آغاز به كار كرد.
وی ادامه داد: در مهر سال گذشته با تصویب رشته‌های آموزش ابتدایی و كاردانی حسابداری تعداد دانشجویان دانشگاه آزاد نهبندان به 140 دانشجو افزایش پیدا كرد و از بهمن سال گذشته نیز تعداد دانشجویان پس از اعلام نتایج كارشناسی ناپیوسته به 260 نفر رسید.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نهبندان با اشاره به اینكه رشته‌های عمران در مقطع كاردانی پیوسته و كاردانی ناپیوسته و علوم تربیتی گرایش تربیت‌معلم آموزش ابتدایی در مقطع كارشناسی ناپیوسته برای این دانشگاه به تصویب وزارت علوم رسیده است، گفت: عمران در مقطع كارشناسی ناپیوسته، كارشناسی حقوق قضایی و كارشناسی علوم اقتصادی از رشته‌هایی است كه پرونده آنان در وزات علوم در حال بررسی است.
خزاعی افزود: تمامی رشته‌ها با توجه به نیازهای شهرستان به نیروی متخصص پیش‌بینی، راه‌اندازی و پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: فقدان اعتبار لازم برای احداث ساختمان اداری، آموزشی و خوابگاه، پرداخت اجاره‌بهای ساختمان فعلی استقرار دانشگاه و سایر هزینه‌های جاری، این دانشگاه را با مشكلات عدیده‌ای روبرو كرده است به گونه‌ای كه امكان ارائه خدمات آموزشی در صورت افزایش تعداد دانشجویان در ساختمان فعلی مقدور نیست.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نهبندان تصریح كرد: قرارداد واگذاری زمین دانشگاه در زمینی به مساحت شش هكتار با مسكن و شهرسازی به امضا رسیده و كلنگ‌زنی شده است كه به زودی به مناقصه گذاشته می‌شود.
انتهای پیام/ل30.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 مرداد 1388    | توسط:    | طبقه بندی: اخبار دانشگاه،     |
نظرات()